Mutfak Dolap Kiler Rayı Tamir Montaj

Kör köşe dolap düzenleyici, mutfak dolabının kör köşesinin alanını maksimuma çıkarabildiği gibi, aynı zamanda kullanıcının kör köşe rafını tamamen dolabın üzerine kaydırarak günlük mutfak eşyaları için kolaylık sağlar. Ünitenin montajı kolaydır ve kurulumdan sonra sol veya sağ elle yapılan uygulamalarda kullanılabilir. Bu düzenleyici, kör köşe dolaplarının çoğuna uyar.

ÖZELLİKLER

Kör Köşe Kaydırmalı Mutfak Dolabı Düzenleyici

  • Krom kaplı demir malzeme, güzel ve şık görünümüne, korozyon korumasına ve pas korumasına katkıda bulunur.
  • Dört bağımsız sepetle tasarlanan bu sağlam köşe dolabı, çeşitli mutfak gereçlerini, tavaları, tencereleri, baharatları vb. destekler.
  • Ürün kör köşe dolaplarının çoğu için uygundur ve dolap kapısı açıklığı 400 mm’dir.
  • Sürgülü ray sağlamdır ve itilmesi ve çekilmesi kolaydır. Aşırı kuvvet nedeniyle tencerenin çarpışmasını önlemek için tam uzatmalı tampon kızak sistemi özel olarak tasarlanmıştır.

Dolabın kör köşesinden tam olarak yararlanabilmeli, aynı zamanda depolama ve sınıflandırma fonksiyonuna da sahip olmalıdır. Aynı zamanda dar dolap köşesine mutfak eşyalarını hızlıca alıp yerleştirebilirsiniz. Yukarıdaki 3 tasarım noktasına dayanarak, kör köşe dolap düzenleyicisi – kör köşe çerçevesini kabinin dışına tamamen kaydırabilmenizi ve aynı zamanda düzgün bir şekilde çalışabilmesini sağlayan düzgün bir kayar kapı sistemi tasarımını benimser. sessizce. Sihirli köşe çekmecesinin tasarımı, farklı kategorilerdeki mutfak eşyalarını düzenlemenize olanak tanıyan dört sepete sahiptir.

5/5 - (1 vote)

İstanbul Anadolu Yakası Mobilya Tamir Bakım Montaj Servisi