Çoğu zaman evinizin demirbaşlarının kırık veya arızalı olduğunu görürsünüz. Özellikle evin kapıları çeşitli etkenlerden dolayı düzgün açılıp kapanmayabilir.

Kapı Tamiri

İstanbu Anadolu Yakasında ”kapı tamiri” için marangoz arıyorsanız hemen 0554 858 1312’i arayın ve müdahalemizi isteyin. Profesyonel ustalarımız sorununuzu hızlı ve etkili bir şekilde çözebilir. Ahşap ev kapıları, ortamdaki nem veya ısı nedeniyle zamanla deforme olmaya maruz kalır. Bu, bazı parçaların değiştirilmesiyle bunların düzeltilmesini içerir.

Bir kapı mükemmel bir şekilde kapanmıyorsa, çerçeveye ve zemine sürtünüyorsa veya kilit çubuğunun artık kilit yuvasına oturmaması ile ilgili bir sorun varsa, sorunun aşınmış veya hatta kırılmış menteşelerden kaynaklanması da mümkündür. Çoğu zaman kapının alt kesimini sadece zımparalamak ve planyalamak yeterli değildir, ancak kapı tamir problemini, değiştirilse bile, uygun şekilde çözebilecek profesyonel ve yetkin bir ustanın müdahalesi gereklidir. Hizmetimiz istanbul anadolu yakası genelinde kapı tamiri değişimi konusunda en deneyimli sunduğumuz bir hizmettir.

İstanbul Anadolu yakası kapı onarımları

Eviniz, ofisiniz veya dükkanınız istanbul anadolu yakası bulunuyorsa, 0554 858 1312 numaralı telefondan bizimle iletişime geçerek sadece 3 saat içinde müdahalemizi talep edebilirsiniz. istanbul anadolu yakası acil kapı tamiri hizmetimiz sayesinde sorununuzu çözmemizi sağlayacagız.

Bir kapıyı tamir etmek onarmak zaman ve para gerektirir. Fiyatlar yapılacak işin türüne ve uygulamanın kalitesine göre değişmektedir. Acil kapı onarım servisimiz, özellikle acil durumlarda acil çözüm sağlar. Kapı onarımlarında Marangoz ustası” profesyonelliğine güvenin ve hemen müdahalemizi isteyin. Sorununuzun hızlı bir şekilde çözülmesi için müdahalemizi talep etmek için 0554 858 1312” numaralı telefondan bize ulaşın.

5/5 - (3 votes)

İstanbul Anadolu Yakası Mobilya Tamir Bakım Montaj Servisi