İstanbul Anadolu Yakası ve çevresinde kilit onarımı veya değişimine ihtiyacınız varsa hemen 0554 858 1312’i arayın. hizmetimiz günün her saatinde müdahale etmeye ve evinizin veya ofisinizin kapısının kilidini tamir etmeye veya bozulduysa değiştirmeye hazırdır.

Sunduğumuz hizmet ciddi ve profesyonel, ekonomik ve hızlıdır: sadece 3 saat içinde size ulaşıp, açılmamış veya arızalı olsun, kilidin onarılması işine başlayacağız. Aslında günlük hayatımızdaki pek çok nesne gibi kilitler de kırılabilir ve en sık karşılaşılan nedenler, evdeki veya içeride bir anahtarın kırılması gibi tatsız durumlarda bile zorlamadır.

Kırık Kapı Kilidi: ne yapmalı

Uzmanlarımız her tür kilit ve anahtarın arkasındaki mekaniği iyi bilir ve kapı kilit onarımı ve kırık kilitlerin değiştirilmesi işlemlerini gerçekleştirebilir.

Kim, kilit kırıldığı için evden çıkmak zorunda kalmamıştır ki? Sorun kullanılan anahtar tipinden mi kaynaklansın, ev veya ofis kapısının kilidi kırılabilir ve bu nedenle zorla açılması gerekir. Yalnız denememenizi şiddetle tavsiye ederiz ancak uzman bir usta müdahalesi sayesinde kilidi kırmadan kapıyı açabileceksiniz. Ancak kilit tıkalıysa onarılması gerekir olarak biz, marka ne olursa olsun onarımı gerçekleştirebiliriz. Ancak kilit kırılırsa değiştirilmesi gerekecektir. kilidin nasıl değiştirileceğini arıyorsanız doğru yerdesiniz, çünkü Marangoz ustası”  size yardım etmeye hazır.

kilit onarımı ve değişimi için iki tür hizmet sunuyoruz: birincisi, tatiller de dahil olmak üzere yılın 365 günü, günde 24 saat acil yardım; ikincisi randevuyla yapılır; örneğin arızalı veya eski kapı kilitlerinin değiştirilmesi durumunda faydalıdır.

İstanbul Anadolu Yakası ve bölgesindeki kilit onarımları

Evden odada kaldıysanız veya kilit kırıldıysa, öncelikle kilitli evin kapısını uzman bir çilingir tarafından açtırmanız, ikinci olarak da kilit onarımı yaptırmanız gerekecektir. Teknisyenlerimiz her türlü kilidi onarır ve kapı kilidi onarımının müdahalesi veya maliyeti konusunda herhangi bir şüpheniz varsa bizi aramaktan çekinmeyin!

İstanbul Anadolu Yakasında ve bölgesindeki kilitlerin değiştirilmesi

Kilidin kırılması veya eskimesi durumunda ve kilit değişimine ihtiyacınız varsa, bizden kapı kilidinin değiştirilmesini veya takılmasını isteyebileceğinizi de bilin. Yeni bir kilit, özellikle silindirli ve darbeye karşı kilit gibi modern ise, evlerinde veya ofislerinde daha fazla güvenliğin keyfini çıkarmak isteyenler için idealdir.

5/5 - (3 votes)

İstanbul Anadolu Yakası Mobilya Tamir Bakım Montaj Servisi