istanbul Mobilya Kapı Tamiri ‘554 858 1312’ İstanbul Anadolu Yakası istanbul Mobilya Kapı Tamiri, Kırık Panel Kapı Tamiri, Kırık Ahşap Kapı Tamiri, Kırık Amerikan Kapı Tamiri, Kırılan Oda Kapısı Tamir edilir – Kapı Kırığı Tamir Edilir – Kapı Kırıkları Tamir Edilir – istanbul Mobilya Kapı Tamiri 〉 〈 Tezcan Usta.

istanbul Mobilya Kapı Tamiri

istanbul Mobilya Kapı Tamiri – servisimizde kapılar yaşamları boyunca çok fazla aşınma ve yıpranma alır ve bir çok ev sahibinin ev tarzı için önemli olan daha eski kapıları olan eski evleri vardır. Yapışma, ezik, gıcırdama, hava kaçakları, hasarlı kapı söveleri, çürüyen / yumuşak ahşap, kırık kilitler, onarımları, veya sürgülü kapılarda silindir sorunları, sorun ne olursa olsun, ihtiyacınız olan kapı onarım servis hizmeti vermekteyiz.

istanbul Mobilya Kapı Tamiri.

istanbul Mobilya Kapı Tamiri, servisimizde küçük bir çatlağın büyümesine ve potansiyel olarak parçalara ayrılmasına izin vererek kimseyi riske atmayın. Evdeki veya iş yerindeki “küçük” sorunları göz ardı etmek kolaydır, ancak gözetimsiz bırakılırsa çok daha ciddi sorunlara yol açabilirler. sürgülü bir kapıya sahip olacağınızı bilmeniz için hem hızlı hem de kapsamlı bir şekilde onarım yapar. Ayrıca uzmanlarımız, gelecekteki kazaları önlemek için sürgülü kapıya en iyi nasıl “bakım” yapılacağına dair tavsiyelerde bulunacaklar. Son zamanlarda sürgülü kapınız sıra dışı bir şey fark ettiyseniz, beklemeyin. Bugün iletişime geçin.

istanbul Mobilya Kapı Tamiri

İstanbul Anadolu Yakası 〈 istanbul Kırık Panel Kapı Tamiri 〉 Servisi

Aşağıda, müşterilerimiz için sunduğumuz çözümlerin bir listesi bulunmaktadır.

 • Ana Kapı Onarımı.
 • Oda Kapısı Onarımı.
 • Ahşap Kapı Onarımı.
 • Kapı kolu Onarımı ve Değiştirilmesi.
 • Kapı Kilitlerinin Onarımı ve Değiştirilmesi.
 • Kapı Kilit Silindirinin Onarımı ve Değiştirilmesi.
 • Kayar Kapı Onarımı.
 • Takılabilir Kapı Onarımı.
 • Kapı Hizalama Düzeltmesi.
 • Ahşap Kırık Panel Kapı Tamiri.
 • Kapı Mandalının Değiştirilmesi.
 • Kapı Menteşelerinin Değiştirilmesi.

istanbul Kırık Ahşap Kapı Tamiri.

istanbul Kırık Ahşap Kapı Tamiri, Oda kapısında veya banyo kapısında sorun mu yaşıyorsunuz? Yoksa iyi kilitlenmeyen hatalı bir kapı kilidiniz var mı? Kırık sürgülü kapıların sizi daha fazla rahatsız etmesine izin vermeyin.

istanbul Kırık Amerikan Kapı Tamiri.

istanbul Kırık Amerikan Kapı Tamiri, Kırık ve hasarlı kapılar için potansiyel bir çekim olabilir. Gevşek kapı menteşeleri, bozulan kapı çerçeveleri ev için kötü görüntü sağlayabilir. Bunlar evinizin ve ailenizin güvenliğini tehlikeye atabilir.

istanbul Kırılan Oda Kapısı Tamir edilir

istanbul Kırılan Oda Kapısı Tamir edilir, Özellikle evinizde veya iş yerinizde düşük kaliteli sürgülü kapılar varsa, ne kadar denediğiniz ve görmezden gelseniz de sorunların zamanla artmaya başladığını göreceksiniz. 

istanbul Kırık Panel Kapı Tamiri ; Deneyim teknisyenlerimiz sizin için sorunları onarabilirler. Kapı Onarım Mobilyacı ustalarımız hem konut hem de (ofis) kapı onarım yapmaktayız. Sıklıkla tamir ettiğimiz bazı yaygın kapı problemleri, ahşabın genişlemesine neden olan nem, hasar görmüş menteşelerin çarpık olmasına veya raylarından düşmüş sürgülü kapılara neden olur. Ayrıca kapı ve kilitleri için çözümler sunuyoruz.

5/5 - (20 votes)